- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Merače odporu izolácie
- MERAČ ODPORU IZOLÁCIE UT-501B UNI-T
MERAČ ODPORU IZOLÁCIE UT-501B UNI-T
- Kompletné špecifikácie
MERAČ ODPORU IZOLÁCIE UT-501B UNI-TSkladom101,44 EUR82,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Automatická zmena meracích rozsahov; Vybrané vlastnosti: Meranie polarizačného indexu (PI), Automatické vypínanie, ; Napájanie: 6 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 ;
| Meranie odporu: | |
| Presnosť merania: | |
| Napätie otvoreného obvodu: | Skúšobné napätie + 10 % |
| Intenzita testovacieho prúdu: | 1 mA ... 1.1 mA |
| Intenzita skratového prúdu: | < 2 mA |
| Meranie napätia AC: | 30 V ... 750 V ± (2% + 3) @ 1 V |
| Meranie napätia DC: | ![]() |
| Meranie malých odporov: | 0 Ω ... 200 Ω ± (2% + 3) @ 0.01 Ω |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| USB: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 85 % (bez kondenzácie) |
| Napájanie: | 6 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | 150 x 100 x 71 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






