- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Iné merače
- MERAČ ODPORU UZEMNENIA UT-522 UNI-T
MERAČ ODPORU UZEMNENIA UT-522 UNI-T
- Kompletné špecifikácie
MERAČ ODPORU UZEMNENIA UT-522 UNI-TSkladom221,58 EUR180,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vybrané vlastnosti: Hold – zastavenie ukazovateľa merača, Možnosť vykonania merania v úplnej alebo zjednodušenej konfigurácii, Varovanie na zlé spojenie káblov počas merania, ;
| Meranie odporu: | 40 Ω ± (2% + 20) @ 0.01 Ω , 400 Ω ± (2% + 3) @ 0.1 Ω , 4000 Ω ± (2% + 3) @ 1 Ω |
| Meranie napätia zeme: | 400 V ± (1.0% + 6) @ 1 V |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| USB: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 80 % (bez kondenzácie) |
| Napájanie: | 6 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | 160 x 100 x 70 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





