- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Fiber Optic Measurements
- MERAČ OPTICKÉHO VÝKONU OPM-XK30A
MERAČ OPTICKÉHO VÝKONU OPM-XK30A
- Kompletné špecifikácie
MERAČ OPTICKÉHO VÝKONU OPM-XK30ASkladom27,30 EUR22,20 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Optická vlnová dĺžka: 850 nm / 1300 nm / 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm / 1625 nm ; Rozsah merania výkonu: 10 ... -70 dBm ; Napájanie: 3 x 1.5 V - Typ batérie LR6 (AA) ;
| Typ čidla: | InGaAs |
| Optická vlnová dĺžka: | 850 nm / 980 nm / 1300 nm / 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm / 1625 nm / 1650 nm |
| Rozsah merania výkonu: | 10 ... -70 dBm |
| Presnosť: | ± 5 % |
| Presnosť merania: | 0.01 dBm |
| Typ konektora: | ST |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 3 x 1.5 V - Typ batérie LR6 (AA) - V sade |
| Doba zálohy: | > 120 h |
| Hmotnosť: | 0,25 kg - Bez batérií |
| Rozmery: | 185 x 100 x 46 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




