- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Iné merače
- MERAČ TEPLOTY A VLHKOSTI UT-333 UNI-T
MERAČ TEPLOTY A VLHKOSTI UT-333 UNI-T
- Kompletné špecifikácie
MERAČ TEPLOTY A VLHKOSTI UT-333 UNI-TSkladom21,05 EUR17,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Meranie teploty: -10 °C ... 60 °C, 14 °F ... 140 °F ; Meranie vlhkosti: 0 % ... 100 % RH ; Vybrané vlastnosti: Hold – zastavenie ukazovateľa merača, Zápis hodnoty MAX / MIN, Automatické vypnutie merania po 5 min ;
| Meranie teploty: | |
| Meranie vlhkosti: | 0 % ... 100 % RH ± 5 % RH @ 0.1 % RH |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 90 % (bez kondenzácie) |
| Napájanie: | 3 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 137 x 54 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




