- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Merače teploty
- MERAČ TEPLOTY HT-6899 -50 °C ... 2200 °C
MERAČ TEPLOTY HT-6899 -50 °C ... 2200 °C
- Kompletné špecifikácie
MERAČ TEPLOTY HT-6899 -50 °C ... 2200 °CSkladom141,96 EUR115,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah merania teploty: -50 °C ... 2200 °C ; Rozlíšenie merania: 0.1 °C ; Vybrané vlastnosti: Vstavané laserové ukazovadlo, Pamäť 100 posledných meraní ;
| Rozsah merania teploty: | -50 °C ... 2200 °C |
| Presnosť merania teploty: | |
| Rozlíšenie merania: | |
| Doba odozvy: | 100 ms |
| Spektrálny rozsah: | 8 µm ... 14 µm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | Batéria 9V, typ 6F22 (nie je súčasťou balenia) |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Žltý + Čierny |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 90 % |
| Rozmery: | 125 x 224 x 52 mm |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Výrobca / Značka: | Hti |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




