- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Moduly SFP
- MNOHOVIDOVÝ MODUL GSFP-850-MMF DAHUA
MNOHOVIDOVÝ MODUL GSFP-850-MMF DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MNOHOVIDOVÝ MODUL GSFP-850-MMF DAHUASkladom80,41 EUR65,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh vlákna: Mnohovidový svetlovod ; Maximálna prenosová vzdialenosť: 550 m ; Prenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: 2 x LC ;
| Prenosové protokoly: | IEEE 802.3z 1000Base-FX |
| Druh vlákna: | Mnohovidový svetlovod |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 550 m |
| Prenos: | max. 1.25 Gb/s |
| Počet použitých vlákien: | 2 |
| Optické konektory: | 2 x LC |
| Svetelný zdroj / optická vlnová dĺžka: | Laser FP - 850 nm (Tx / Rx) |
| Napájanie: | 3.3 V DC |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 85 °C |
| Hmotnosť: | 0.016 kg |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




