- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Moduly SFP
- MNOHOVIDOVÝ MODUL HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Hikvision
MNOHOVIDOVÝ MODUL HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Hikvision
- Kompletné špecifikácie
MNOHOVIDOVÝ MODUL HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM HikvisionSkladom55,93 EUR45,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh vlákna: 62.5/125 µm, 50/125 µm - Mnohovidový svetlovod ; Maximálna prenosová vzdialenosť: 1 km ; Prenos: max. 1.25 Gb/s ; Optické konektory: LC ;
| Druh vlákna: | 62.5/125 µm, 50/125 µm - Mnohovidový svetlovod |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 1 km |
| Prenos: | max. 1.25 Gb/s |
| Počet použitých vlákien: | 2 |
| Optické konektory: | LC |
| Svetelný zdroj / optická vlnová dĺžka: | Laser FP - 1310 / 1310 nm (Tx / Rx) |
| Napájanie: | 3.3 V DC |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 307400120 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




