- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- MOBILNÝ ROUTER, MODEM 4G LTE TL-M7000 Wi-Fi 300Mb/s TP-LINK
MOBILNÝ ROUTER, MODEM 4G LTE TL-M7000 Wi-Fi 300Mb/s TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
MOBILNÝ ROUTER, MODEM 4G LTE TL-M7000 Wi-Fi 300Mb/s TP-LINKNie je skladom59,75 EUR48,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n, 4G LTE, 3G HSPA+/HSPA/UMTS ; Prenosové rýchlosti: LTE : 150 / 50 Mbps, 11n : 300 Mbps, 11g : 54 Mbps, 11b : 11 Mbps ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Typ antény: | 1 x WiFi - Vnútorná anténa , 1 x 4G LTE - Vnútorná anténa |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n, 4G LTE, 3G HSPA+/HSPA/UMTS |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Typ siete: | |
| Porty LAN: | ![]() |
| Porty: | |
| Citlivosť prijímača: | |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 35 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 94 x 57 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





