- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- MOBILNÝ ROUTER, MODEM 4G LTE TL-M7450 Wi-Fi 300 + 867 Mb/s TP-LINK
MOBILNÝ ROUTER, MODEM 4G LTE TL-M7450 Wi-Fi 300 + 867 Mb/s TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
MOBILNÝ ROUTER, MODEM 4G LTE TL-M7450 Wi-Fi 300 + 867 Mb/s TP-LINKSkladom153,23 EUR124,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Prenosové rýchlosti: LTE : 300 / 50 Mbps, IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz : 300 Mbps, IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz : 867 Mbps ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 1 x WiFi - Vnútorná anténa , 1 x 4G LTE - Vnútorná anténa |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n - 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/n/ac - 5 GHz, 4G LTE, 3G DC-HSPA+/HSPA/UMTS |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Typ siete: | |
| Porty LAN: | ![]() |
| Porty: | |
| Citlivosť prijímača: | |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm @ 2.4 GHz < 23 dBm @ 5 GHz |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 35 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 112 x 66 x 16 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





