- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Elektrické generátory
- MODUL ATS PRE AGREGÁT DY-ATS-14020SDA Dynamo
MODUL ATS PRE AGREGÁT DY-ATS-14020SDA Dynamo
- Kompletné špecifikácie
MODUL ATS PRE AGREGÁT DY-ATS-14020SDA DynamoSkladom311,45 EUR253,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: DY-14020SDA ; Maximálny výkon: 10 kW ; Menovitý výkon: 3.5 kW @ 230 V, 10 kW @ 400 V ; Maximálny prúd: 15.2 A @ 230 V, 26.3 A @ 400 V ;
| Spolupráca: | DY-14020SDA |
| Maximálny výkon: | 10 kW |
| Menovitý výkon: | |
| Maximálny prúd: | |
| Nabíjací prúd batérie: | 3 A |
| Trieda izolácia: | F |
| Index of Protection: | IP 41 |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 ... 40 °C / ≤ 95 % |
| Hmotnosť: | 5.2 kg |
| Rozmery: | 250 x 320 x 152 mm |
| Výrobca / Značka: | Dynamo |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





