- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Moduly SFP
- MODUL SFP SO ZÁSUVKOU RJ-45 GTS-SFP-RJ45/1G
MODUL SFP SO ZÁSUVKOU RJ-45 GTS-SFP-RJ45/1G
- Kompletné špecifikácie
MODUL SFP SO ZÁSUVKOU RJ-45 GTS-SFP-RJ45/1GSkladom14,16 EUR11,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálna prenosová vzdialenosť: 100 m ; Prenos: max. 1.25 Gb/s ; Typ konektora: Zásuvka RJ-45 - Gigabit Ethernet - iba 1000 Mbit/s ;
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 100 m |
| Prenos: | max. 1.25 Gb/s |
| Typ konektora: | Zásuvka RJ-45 - Gigabit Ethernet - iba 1000 Mbit/s |
| Funkcia automatického vyjednávania: | ![]() |
| Optické konektory: | ![]() |
| Napájanie: | 3.3 V DC |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





