- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Iné merače
- MULTI-FUNKČNÝ USB TESTER SP-UT01 Spacetronik
MULTI-FUNKČNÝ USB TESTER SP-UT01 Spacetronik
- Kompletné špecifikácie
MULTI-FUNKČNÝ USB TESTER SP-UT01 SpacetronikSkladom31,25 EUR25,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Meranie napätia DC: 3.6 ... 32 V ; Meranie prúdu DC: 0 ... 5.1 A ; Meranie výkonu: 0 ... 150 W ; Battery capacity measurement: 0 ... 99999 mAh ; Impedance measurement: 1 ... 999.9 Ω ; Meranie teploty: 0 ... 80 °C ; Rozsah zobrazovania času: max. 999 h 59 min 59 s ; Maximálne zaťaženie: 150 W ; Rozsah zobrazenej kumulovanej elektrickej energie: 0.000 ... 999999 mWh ;
| Druh zariadenia: | Power meter via USB, USB-C, micro USB ports |
| Typ zásuvky pre vstup: | 1 x Zástrčka USB-A 1 x Zástrčka USB-C 1 x Zásuvka microSD |
| Typ zásuvky pre výstup: | 1 x Zásuvka USB-A 1 x Zásuvka USB-C |
| LCD obrazovka: | 0.96 " |
| Meranie napätia DC: | 3.6 ... 32 V @ 0.01 V |
| Meranie prúdu DC: | 0 ... 5.1 A @ 0.01 A |
| Meranie výkonu: | 0 ... 150 W @ 0.01 W |
| Battery capacity measurement: | 0 ... 99999 mAh @ 1 mAh |
| Impedance measurement: | 1 ... 999.9 Ω @ 0.1 Ω |
| Meranie teploty: | 0 ... 80 °C @ 1 °C |
| Rozsah zobrazovania času: | max. 999 h 59 min 59 s @ 1 s |
| Maximálne zaťaženie: | 150 W |
| Rozsah zobrazenej kumulovanej elektrickej energie: | 0.000 ... 999999 mWh @ 1 mWh |
| Štandardy: | PD2.0, PD3.0, QC2.0, QC3.0, BC1.2 a iné |
| Kryt: | Plast |
| Napájanie: | 3.6 V DC - Port USB |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 67 x 61 x 11 mm |
| Výrobca / Značka: | Spacetronik |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





