- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Iné merače
- MULTIFUNKČNÝ MERAČ ELEKTROINŠTALÁCIÍ UT-593 UNI-T
MULTIFUNKČNÝ MERAČ ELEKTROINŠTALÁCIÍ UT-593 UNI-T
- Kompletné špecifikácie
MULTIFUNKČNÝ MERAČ ELEKTROINŠTALÁCIÍ UT-593 UNI-TNie je skladom440,21 EUR357,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
UT-593 je multifunkčný merač na meranie v elektroinštaláciách určený pre elektrikárov; Zariadenie je tiež komplexný tester bezpečnosti elektroinštalácií; Vybrané vlastnosti: Automatická identifikácia napätia AC/DC, ; Napájanie: 8 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 ;
| Meranie odporu: | |
| Presnosť merania: | 0.05 MΩ ... 1000 MΩ ± (5% + 5) |
| Napätie otvoreného obvodu: | Skúšobné napätie ± 10 % |
| Intenzita testovacieho prúdu: | 0.9 mA ... 1.1 mA |
| Intenzita skratového prúdu: | < 1.8 mA |
| Meranie napätia AC: | 0 V ... 440 V ± (2% + 3) @ 1 V |
| Meranie napätia DC: | 0 V ... ± 440 V ± (2% + 3) @ 1 V |
| Meranie malých odporov: | 0.01 Ω ... 200 Ω ± (2% + 5) |
| Meranie frekvencie: | 20 Hz ... 100 Hz - len pre účely porovnania |
| Test prúdových chráničov RCD: |
|
| Meranie vypínacieho prúdu RCD: | Test narastajúcim prúdom: 10 mA / 30 mA / 100 mA / 300 mA / 500 mA ± 10 % |
| Automatický test ističa RCD: | ![]() |
| Test sledu fáz: | 100 V ... 440 V / 45 Hz ... 65 Hz |
| Meranie neprerušenosti ochranných a kompenzačných káblov: | 0 Ω ... 199 Ω ± (2% + 5) Merací prúd > 20 mA @ 0 ... 2 Ω |
| Meranie impedancie línie (L-N): | Merací rozsah očakávaného skratového prúdu : 0 ... 26 kA |
| Meranie impedancie skratovej slučky (L-PE): | Merací rozsah očakávaného skratového prúdu : 0 ... 26 kA |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| USB: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 85 % (bez kondenzácie) |
| Napájanie: | 8 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| Rozmery: | 210 x 175 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | UNI-T |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






