- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Multiswitche
- Multiswitche 9-vstupov
- MULTISWITCH TT-9/32-FT-PREMU 9 VSTUPOV / 32 VÝSTUPY PREMU TELMOR
MULTISWITCH TT-9/32-FT-PREMU 9 VSTUPOV / 32 VÝSTUPY PREMU TELMOR
- Kompletné špecifikácie
MULTISWITCH TT-9/32-FT-PREMU 9 VSTUPOV / 32 VÝSTUPY PREMU TELMORSkladom442,31 EUR359,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: 8x 950 MHz ... 2150 MHz, 1x 47 MHz ... 862 MHz ; Výstupy: 32 ; Spínacie signály: 13 V / 18 V, 0 Hz / 22 kHz, DiSEqC 1.0 ; Napájanie predzosilňovačov: 12 V DC / 150 mA ;
| Vstupy: | |
| Výstupy: | 32 |
| Spínacie signály: | |
| Tlmí odbočenie SAT: | -3.5 ... +7 dB |
| Tlmí odbočenie TV: | |
| Útlum nevyváženia: | |
| Maximálna výstupná úroveň SAT: | 98 dBµV |
| Maximálna výstupná úroveň TV: | |
| Separácia: | |
| Napájanie predzosilňovačov: | 12 V DC / 150 mA |
| Napájanie: | 13 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Rozmery: | 215 x 330 x 51 mm |
| Hmotnosť: | 1.165 kg |
| Výrobca / Značka: | TELMOR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




