- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 10 kW
- NEPRERUŠITEĽNÝ ZDROJ NAPÁJANIA (UPS) AT-UPS10KV-T-ON 10000 VA EAST
NEPRERUŠITEĽNÝ ZDROJ NAPÁJANIA (UPS) AT-UPS10KV-T-ON 10000 VA EAST
- Kompletné špecifikácie
NEPRERUŠITEĽNÝ ZDROJ NAPÁJANIA (UPS) AT-UPS10KV-T-ON 10000 VA EASTSkladom2 408,52 EUR1 958,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tvar výstupného napätia: čistá sínusoida ; Aktívny výkon: 9000 W ; Zdanlivý výkon: 10000 VA ; Vstupné napätie: 230 V ± 25 % ; Doba nabíjania (do úrovne 90%): 8 hod ;
| Tvar výstupného napätia: | čistá sínusoida |
| Typ zdroja: | Online |
| Aktívny výkon: | 9000 W |
| Zdanlivý výkon: | 10000 VA |
| Vstupné napätie: | 230 V ± 25 % |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 230 V ± 5 % |
| Regulácia napätia: | ± 1 % |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | 4 minúty (pri plnom zaťažení) |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 8 hod |
| Akumulátor: | 16 x 12V/9Ah |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Doba prepínania: | 0 ms |
| Riadiaci softwér: | aplikácia UPSmart |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Tower |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 20 ~ 90 % |
| Rozmery: | 465 x 191 x 711 mm |
| Hmotnosť: | 62 kg |
| Výrobca / Značka: | EAST |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




