- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Fotovoltaika
- Fotovoltaické invertory
- OFF-GRID SOLAR BOOST INVERTER TO POWER HEATING DEVICES MPPT-3000/GREENBOOST VOLT Polska
OFF-GRID SOLAR BOOST INVERTER TO POWER HEATING DEVICES MPPT-3000/GREENBOOST VOLT Polska
- Kompletné špecifikácie
OFF-GRID SOLAR BOOST INVERTER TO POWER HEATING DEVICES MPPT-3000/GREENBOOST VOLT PolskaSkladom291,34 EUR236,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 3000 W ; Výstupné napätie: 120 ... 245 V AC (aproximovaná sínusoida) ; Druh regulácie: MPPT / PWM - vyberané prepínačom ; Signalizácia stavu práce: Diódy LED, Zvuková signalizácia ;
| Aktívny výkon: | 3000 W |
| Vstupné napätie: | ![]() |
| Vstupná frekvencia: | ![]() |
| Výstupné napätie: | 120 ... 245 V AC (aproximovaná sínusoida) |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Doba prepínania: | ![]() |
| Počet výstupov: | 1 ks. CEE 7/3 (Schuko) - 1 výstup , 1 ks. CEE 7/5 - 2 výstup |
| Napätie sekcie solárnych panelov: | 120 V ... 350 V DC |
| Napätia akumulátora: | ![]() |
| Druh regulácie: | MPPT / PWM - vyberané prepínačom |
| Nabíjací prúd batérie: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 3.17 kg |
| Rozmery: | 311 x 232 x 140 mm |
| Výrobca / Značka: | VOLT Polska |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





