- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Optické spojky a rozvádzače
- OPTICKÁ SPOJKA PUH-FC-F006
OPTICKÁ SPOJKA PUH-FC-F006
- Kompletné špecifikácie
OPTICKÁ SPOJKA PUH-FC-F006Skladom23,26 EUR18,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet kaziet zvarov: 4 ; Typ puzdra: Nástenná, visiaca ;
| Počet priechodiek: | 2 |
| Počet kaziet zvarov: | 4 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | Nástenná, visiaca |
| Priemer kábla: | 2 x Ø 7 mm ... Ø 14 mm |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Hmotnosť: | 0.790 kg |
| Rozmery: | 290 x 200 x 89 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




