- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Káble, vodiče
- Optické káble
- OPTICKÉ VLÁKNO DRAKA-U-DQ(ZN)BH/8E
OPTICKÉ VLÁKNO DRAKA-U-DQ(ZN)BH/8E
- Kompletné špecifikácie
OPTICKÉ VLÁKNO DRAKA-U-DQ(ZN)BH/8ENie je skladom0,91 EUR0,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
DRAKA-U-DQ(ZN)BH/8E je univerzálnym optickým káblom pre interiérové a exteriérové použitie; Druh vlákna: Jednovidové ; Počet vlákien: 8 ks. ;
| Druh vlákna: | Jednovidové, ITU-T G.657A1, U-DQ(ZN)BH |
| Počet vlákien: | 8 ks. |
| Priemer kábla: | 5.8 mm |
| Hmotnosť kábla: | 40 kg / 1000 m |
| Priemer bufferu: | 250 µm |
| Maximálna ťažná sila: | 2000 N (dynamické) |
| Minimálny polomer ohýbania: | 116 mm (počas inštalácie) |
| Trieda CPR: | Eca |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Použitie: | |
| Splňovanie normy: | |
| Splnenie normy nehorľavosti: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Inštalačná teplota: | -30 °C ... 40 °C |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




