- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Káble, vodiče
- Optické káble
- OPTICKÉ VLÁKNO GJXH-2/500M
OPTICKÉ VLÁKNO GJXH-2/500M
- Kompletné špecifikácie
OPTICKÉ VLÁKNO GJXH-2/500MSkladom80,39 EUR65,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh vlákna: Jednovidové, ITU-T G.657A1, SUMITOMO ; Počet vlákien: 2 ks. ; Dĺžka: Predaj po cievkach 2000 m ; Minimálny polomer ohýbania: 30 mm ;
| Druh vlákna: | Jednovidové, ITU-T G.657A1, SUMITOMO |
| Počet vlákien: | 2 ks. |
| Rozmery kábla: | 3 x 2 mm |
| Hmotnosť kábla: | 9 kg / 1000 m |
| Dĺžka: | Predaj po cievkach 2000 m |
| Vložený útlum vlákna: | < 0.35 dB/km pre 1310 nm < 0.2 dB/km pre 1550 nm |
| Priemer bufferu: | 250 µm |
| Minimálny polomer ohýbania: | 30 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Použitie: | |
| Splňovanie normy: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Inštalačná teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




