- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Káble, vodiče
- Optické káble
- OPTICKÉ VLÁKNO GYFXTH-4/500M
OPTICKÉ VLÁKNO GYFXTH-4/500M
- Kompletné špecifikácie
OPTICKÉ VLÁKNO GYFXTH-4/500MSkladom242,18 EUR196,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
GYFXTH-4/500M je univerzálnym optickým káblom pre interiérové a exteriérové použitie; Druh vlákna: Jednovidové ; Počet vlákien: 4 ks. ; Dĺžka: Predaj po cievkach 500 m ;
| Druh vlákna: | Jednovidové, ITU-T G.652.D, U-DQ(ZN)BH |
| Počet vlákien: | 4 ks. |
| Priemer kábla: | 5.8 mm |
| Dĺžka: | Predaj po cievkach 500 m |
| Priemer bufferu: | 250 µm |
| Maximálna ťažná sila: | 2000 N (dynamické) |
| Minimálny polomer ohýbania: | 116 mm (počas inštalácie) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Použitie: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Inštalačná teplota: | -5 °C ... 70 °C |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




