- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Fiber Optic Measurements
- OPTICKÝ REFLEKTOMETER (OTDR) OTDR-XK40D
OPTICKÝ REFLEKTOMETER (OTDR) OTDR-XK40D
- Kompletné špecifikácie
OPTICKÝ REFLEKTOMETER (OTDR) OTDR-XK40DSkladom631,46 EUR513,38 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Optická vlnová dĺžka: OTDR @ 1310 nm, 1550 nm OPM @ 850 nm / 980 nm / 1300 nm / 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm / 1625 nm / 1650 nm ; Typ konektora: SC @ OTDR, Univerzálny konektor 2.5mm @ OPM / VFL ; Merač optického výkonu; VFL; OLS; Napájanie: Batéria Li-Poly 3.7 V / 4000 mAh ;
| Displej: | 4.3 " - dotyková obrazovka |
| Optická vlnová dĺžka: | - stály - 270 Hz - 330 Hz - 1 kHz - 2 kHz |
| Typ konektora: | |
| Merač optického výkonu: | ![]() |
| VFL: | ![]() |
| OLS: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Hmotnosť: | 0.481 kg |
| Rozmery: | 170 x 106 x 45 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





