- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Príslušenstvo optických vlákien
- OPTICKÝ ROZDEĽOVAČ SO-1/2-SC/APC-SIG SIGNAL PRO
OPTICKÝ ROZDEĽOVAČ SO-1/2-SC/APC-SIG SIGNAL PRO
- Kompletné špecifikácie
OPTICKÝ ROZDEĽOVAČ SO-1/2-SC/APC-SIG SIGNAL PROSkladom44,59 EUR36,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
| Typ konektora: | SC/APC simplex |
| Konštrukcia: | jednovidová |
| Typ optického vlákna: | G.657A1 |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 2 |
| Atenuácia: | max. 4.1 dB |
| Pracovné pásmo: | 1260 ... 1650 nm |
| Typ puzdra: | Plastová, BOX |
| Rozmery: | 140 x 130 x 18 mm |
| Hmotnosť: | 0.133 kg |
| Výrobca / Značka: | SIGNAL PRO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





