- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Optické spojky a rozvádzače
- OPTICKÝ ROZVÁDZAČ TFDP-19-1U-24D-SC-G STALFLEX
OPTICKÝ ROZVÁDZAČ TFDP-19-1U-24D-SC-G STALFLEX
- Kompletné špecifikácie
OPTICKÝ ROZVÁDZAČ TFDP-19-1U-24D-SC-G STALFLEXSkladom29,65 EUR24,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ puzdra: 1 U Rack 19" ; Počet zásuviek: 24 ks. SC duplex / 24 ks. LC quad ; Vybrané vlastnosti: Kryt rozvádzača s výsuvnou zásuvkou ; Rozmery adaptérových otvorov: 9.5 x 25.5 mm ;
| Typ puzdra: | 1 U Rack 19" |
| Predný panel: | ![]() |
| Počet zásuviek: | 24 ks. SC duplex / 24 ks. LC quad |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Rozmery adaptérových otvorov: | 9.5 x 25.5 mm |
| Farba: | svetlošedý |
| Hmotnosť: | 2.48 kg |
| Rozmery: | 484 x 285 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | STALFLEX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





