- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Optické video konvertory
- OPTICKÝ VIDEO KONVERTOR OVH-4D/SC 4x VIDEO + RS-485 KOMPLET TXRX
OPTICKÝ VIDEO KONVERTOR OVH-4D/SC 4x VIDEO + RS-485 KOMPLET TXRX
- Kompletné špecifikácie
OPTICKÝ VIDEO KONVERTOR OVH-4D/SC 4x VIDEO + RS-485 KOMPLET TXRXSkladom151,16 EUR122,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL ; Typ optického konektoru: SC ; Odporúčané vlákno: Jednovidové vlákno ; Dosah prenosu: 20 km - Jednovidové vlákno ; Počet video kanálov: 4 ks. ; Podporované rozlíšenia: max. 1920 x 1080 - 1080p ;
| Štandard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Typ optického konektoru: | SC |
| Počet vlákien: | 1 ks. |
| Odporúčané vlákno: | Jednovidové vlákno |
| Dosah prenosu: | 20 km - Jednovidové vlákno |
| Počet video kanálov: | 4 ks. - AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Podporované rozlíšenia: | max. 1920 x 1080 - 1080p |
| Typy video konektorov: | BNC |
| Rozlíšenie videa: | 8 bit |
| Šírka pásma pre video: | 0 MHz ... 50 MHz |
| Vstupné napätie / impedancia videa: | 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio vstup: | ![]() |
| Signál RS-485: | jednosmerný RS-485 Konektory 1 (+), 2 (-) - svorkovnica |
| Optická vlnová dĺžka: | 1310 / 1550 nm |
| Diódy LED: | LED displej zobrazujúci stav činnosti zariadenia |
| Napájanie: | 5 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| Rozmery: | 173 x 190 x 30 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





