- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Paint Thickness Gauges
- PAINT THICKNESS GAUGE GL-1S PRODIG-TECH
PAINT THICKNESS GAUGE GL-1S PRODIG-TECH
- Kompletné špecifikácie
PAINT THICKNESS GAUGE GL-1S PRODIG-TECHSkladom45,36 EUR36,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Paint thickness measurement - steel sheet, galvanized steel sheet ; Sonda: na kábli - 60 cm ; Rozlíšenie merania: 1 / 10 µm ; Rozsah meraní: 0 ... 1100 µm ; Pamäť: 100 measurements ;
| Použitie: | Paint thickness measurement - steel sheet, galvanized steel sheet |
| Sonda: | na kábli - 60 cm |
| Rozlíšenie merania: | 1 / 10 µm (selectable in the menu) |
| Rozsah meraní: | 0 ... 1100 µm |
| Pamäť: | 100 measurements |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Systémové požiadavky: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | Batéria 9V, typ 6F22/6LR61 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.228 kg |
| Rozmery: | 110 x 66 x 26 mm |
| Podporované jazyky: | polština |
| Výrobca / Značka: | PRODIG-TECH |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





