- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Antény
- Antény 2.4 GHz
- PANELOVÁ ANTÉNA ATK-P1/2.4-3M 8 dBi
PANELOVÁ ANTÉNA ATK-P1/2.4-3M 8 dBi
- Kompletné špecifikácie
PANELOVÁ ANTÉNA ATK-P1/2.4-3M 8 dBiSkladom27,86 EUR22,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka vertikálneho lúča (V): 70 ° ; Šírka vodorovného lúča (H): 70 ° ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 ... 2.48 GHz |
| Zosilenie : | 8 dBi |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 70 ° |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 70 ° |
| Činiteľ spätného príjmu: | < 32 dB |
| Polarizácia: | zvislá/vodorovná |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Dĺžka káblu: | 3 m |
| Typ konektora: | SMA-RP plug |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




