- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Faac
- Pohony vrát
- POHON GARÁŽOVÝCH VRÁT FAAC-D700HS-FDS/KIT
POHON GARÁŽOVÝCH VRÁT FAAC-D700HS-FDS/KIT
- Kompletné špecifikácie
POHON GARÁŽOVÝCH VRÁT FAAC-D700HS-FDS/KITSkladom394,08 EUR320,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Sila otvárania a zatvárania: 700 N ; Dosah bezdrôtového prenosu: ≤ 50 m (v otvorenom teréne) ;
| Typ pohonu brán: | Pre sekcionálne garážové vráta |
| Sila otvárania a zatvárania: | 700 N |
| Automatické zatváranie vrát: | ![]() |
| Automatické blokovanie pohonu: | ![]() |
| Koncový spínač: | Elektronický (je nutné ručne programovať koncové polohy vrát) |
| Možnosť pripojenia fotobunky: | ![]() |
| Možnosť pripojenia signalizačnej kontrolky: | ![]() |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | ≤ 50 m (v otvorenom teréne) |
| Frekvenčné pásmo pre systém : | 433.92 / 868.35 MHz - FAAC Digital Signature systém |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 220 ... 240 V AC |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Šedý |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 4.19 kg |
| Rozmery: | 360 x 200 x 145 mm |
| Výrobca / Značka: | FAAC |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






