POPLACHOVÁ SADA ART-ARC3800H-03-FW2(868) AirShield DAHUA
- Kompletné špecifikácie

POPLACHOVÁ SADA ART-ARC3800H-03-FW2(868) AirShield DAHUA
Skladom
390,29 EUR
317,31 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: max. 150 ks. ;
Kryt priložený;
Bezdrôtové: 868 MHz ;
Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: max. 2000 m ;
Zabudované moduly: LAN 10/100Mb, Wi-Fi 2.4 GHz, GSM ( GPRS, 3G, 4G LTE ) ;
Hlavné vlastnosti: Obojsmerná komunikácia Podpora dvoch SIM kariet ;
Použitie: Do interiérov ;
Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ;
Rozsah frekvencie: 868.0 ... 868.6 MHz ;
Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1600 m ;
Dosah detekcie/uhol detekcie: 12 m / 90 ° ;
Odolnosť proti zvieratám: ≤ 18 kg ;
Doba zálohy: ~ 4 roky ;
Bezdrôtová poplachová centrála:
| Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: | max. 150 ks. |
| Počet podporovaných kľúčeniek diaľkového ovládania: | max. 64 ks. V sade 1 ks. |
| Podpora kariet/príveskov RFID: |  |
| Počet obsluhovaných bezdrôtových sirén: | max. 6 ks. (nie je súčasťou balenia) |
| PIR detektory priložené: | 1 ks., Bezdrôtové |
| Jazýčkový kontakt je súčasťou balenia: | 1 ks., Bezdrôtové |
| Kryt priložený: |  |
| Klávesnica priložená: |  |
| Expandér priložený : |  |
| Stupeň ochrany (Trieda): | Grade 2 |
| Bezdrôtové: | 868 MHz |
| Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: | max. 2000 m |
| Zabudované moduly: | LAN 10/100Mb, Wi-Fi 2.4 GHz, IEEE 802.11 b/g/n, GSM ( GPRS, 3G, 4G LTE ) - Obsluhuje správy typu push, textové upozornenia SMS a audio upozornenia prostredníctvom telefónu |
| Prístup z počítača PC: | aplikácia DMSS - pre koncového používateľa aplikácia COS Pro - pre inštalačného technika |
| Podpora mobilných telefónov: |  |
| Hlavné vlastnosti: | Supports video alarm verification via IPC integration with control panel It has a voice alarm function Supports redundancy of multiple Ethernet, Wi-Fi, 4G, LTE networks to ensure network stability and reliability Obojsmerná komunikácia Podpora dvoch SIM kariet Obsluha videoudalostí prostredníctvom mobilného klienta a e-mailu Konfigurácia prostredníctvom klienta www, mobilného klienta alebo softvéru LED indikácia |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Rozmery: | 163 x 163 x 32 mm |
JAZÝČKOVÝ KONTAKT:
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | ~ 40 mm |
| Poplachová signalizácia: | Signál do poplachovej centrály |
| Rozsah frekvencie: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1200 m (otvorený priestor) |
| Vstupy alarmu: |  |
| Vybrané vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži Poplach vybitej batérie Šifrovanie dát AES128 |
| Batéria: | 1 x CR123A 3 V (súčasťou balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 5 roky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg - Vysielač 0.034 kg - Magnet |
| Rozmery: | 100 x 21 x 21 mm - Vysielač 100 x 21 x 21 mm - Magnet |
PIR DETEKTOR:
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý, Nízká úroveň šumu |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Rozsah frekvencie: | 868.0 ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1600 m |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.2 m |
| Dosah detekcie/uhol detekcie: | 12 m / 90 ° |
| Regulácia citlivosti: | max. 3 úrovne |
| Odolnosť proti zvieratám: | ≤ 18 kg |
| Digitálna kompenzácia teploty: |  |
| Výstup alarmu: | Bezdrôtové |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Vybrané vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži Poplach vybitej batérie Ochrana pred rušením pomocou preskakovania frekvencií zaisťuje spoľahlivý prenos Šifrovanie dát AES128 Meranie sily a kvality signálu Testovací režim Meranie teploty v rozsahu -15°C ... +65°C Diaľková aktualizácia software LED indikátor Tlačidlo ON/OFF |
| Environmentálna trieda: | II |
| Stupeň ochrany (Trieda): | Grade 2 |
| Zhoda s normami: | EN50131-1:2006+A2:2017+A3:2020, EN 50131-2-2:2017, EN 50131-6:2017, EN 50131-5-3:2017 |
| Kryt: | Umelá hmota (PC + ABS) |
| Farba: | Biela |
| Batéria: | 1 x CR123A 3 V (súčasťou balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 4 roky |
| Spotreba prúdu: | max. 120 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 60 x 104 x 51 mm |
DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ:
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 900 m (v otvorenom teréne) |
| Hlavné vlastnosti: | LED indikácia Veľké čitateľné klávesy : aktivácia poplachu, deaktivácia poplachu, odistenie iba obvodových ochranných zón, SOS Konfigurácia prebieha prostredníctvom mobilnej aplikácie |
| Batéria: | CR2032 3V (súčasť balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 5 roky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 60 x 40 x 15 mm |
Všeobecné informácie:
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách