- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI Switche
- PREPÍNAČ HDMI + USB KVM V1309AGY01-EU 4K UHD UNITEK
PREPÍNAČ HDMI + USB KVM V1309AGY01-EU 4K UHD UNITEK
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNAČ HDMI + USB KVM V1309AGY01-EU 4K UHD UNITEKSkladom57,82 EUR47,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet HDMI vstupov: 2 ks. ; Počet HDMI výstupov: 1 ks. ; Počet USB vstupov: 2 ks. - Zásuvka USB-A ; Počet USB výstupov: 4 ks. - Zásuvka USB-A ; Napájanie: 5 V / 2 A ;
| Počet HDMI vstupov: | 2 ks. |
| Počet HDMI výstupov: | 1 ks. |
| Podporovaný štandard HDMI: | HDMI 2.0 |
| Počet USB vstupov: | 2 ks. - Zásuvka USB-A |
| Počet USB výstupov: | 4 ks. - Zásuvka USB-A |
| Štandard USB: | USB 3.0 |
| Prenosové rýchlosti: | 5 Gbps |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 10 m |
| Podporované rozlíšenia: | |
| Kompatibilita: | Windows / Linux / Mac OS |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Šedý |
| Napájanie: | 5 V / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| Rozmery: | 146 mm x 62 mm x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




