- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Prevodníky médií (konverzia medzi sieťou LAN a optickými vláknami)
- PREVODNÍK MÉDIÍ SFP PoE+ MC220P CUDY
PREVODNÍK MÉDIÍ SFP PoE+ MC220P CUDY
- Kompletné špecifikácie
PREVODNÍK MÉDIÍ SFP PoE+ MC220P CUDYSkladom33,50 EUR27,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x port SFP, 1 x Port RJ-45 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 1x Port RJ-45, 1000 Mbps - 1 x port SFP ;
| Podporované štandardy: | |
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps - 1x Port RJ-45 , 1000 Mbps - 1 x port SFP |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, FDX, PoE |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 54 V DC / 0.66 A - Konektor 2.1/5.5 mm (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.148 kg |
| Rozmery: | 95 x 71 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




