- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Satelitná televízia
- Prevodníky TV-SAT
- Prevodníky TV-SAT
- PREVODNÍK TV-SAT KONW/QUAD-INVERTO
PREVODNÍK TV-SAT KONW/QUAD-INVERTO
- Kompletné špecifikácie
PREVODNÍK TV-SAT KONW/QUAD-INVERTOSkladom24,15 EUR19,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štyri FullBand prevodníky v jednom puzdre; Počet výstupov: 4 ks. Zásuvka F ;
| Typ: | Quad |
| Vstupná frekvencia: | |
| Výstupná frekvencia: | |
| Frekvencia oscilátora: | 9.75 GHz / 10.6 GHz |
| Pomer S/N: | 0.3 dB |
| Počet výstupov: | 4 ks. Zásuvka F |
| Výstupná impedancia: | 75 Ω |
| Prepínač LNB: | ![]() |
| Zosilenie : | 55 dB |
| Prepínanie polarizácie H/V: | 13 / 18 V |
| Prepínanie pásma: | 22 kHz |
| Odporúčaný priemer disku: | 80 - 90 cm |
| Priemer úchytu: | 40 mm |
| Výrobca / Značka: | INVERTO |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Rozmery: | 144 x 90 x 68 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





