- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI extendéry
- PRIJÍMAČ EXTENDERA HDMI-EX-150IR/RX-V4
PRIJÍMAČ EXTENDERA HDMI-EX-150IR/RX-V4
- Kompletné špecifikácie
PRIJÍMAČ EXTENDERA HDMI-EX-150IR/RX-V4Skladom103,71 EUR84,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard HDMI: 1.3 ; HDCP: 1.4 ; Podporované rozlíšenie HDMI: 1080p, 1080i, 720p ; Vybrané vlastnosti: Nosná frekvencia IR : 20 ... 60 kHz ;
| Druh zariadenia: | Prijímač |
| Štandard HDMI: | 1.3 |
| HDCP: | 1.4 |
| Protokoly: | HDbitT |
| Podporované rozlíšenie HDMI: | 1080p, 1080i, 720p, 576p, 576i, 480p, 480i |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A - (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba prúdu: | 3 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.146 kg |
| Rozmery: | 97 x 94 x 24 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




