- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD 4G+ LTE Cat. 6 +ROUTER ARCHER-MR500 Wi-Fi 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 867 Mbps TP-LINK
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G+ LTE Cat. 6 +ROUTER ARCHER-MR500 Wi-Fi 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 867 Mbps TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G+ LTE Cat. 6 +ROUTER ARCHER-MR500 Wi-Fi 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 867 Mbps TP-LINKSkladom153,23 EUR124,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: Wi-Fi : 2.4 GHz, 5 GHz, LTE : 2600 MHz, 2100 MHz, 1800 MHz, 800 MHz ; Typ antény: WiFi - zabudované, 2 x 4G LTE - Všesmerová anténa , Konektory typu SMA ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n, IEEE 802.11 a/n/ac, 4G+ LTE, 3G HSPA+/HSPA/UMTS ; Prenosové rýchlosti: Wi-Fi : 300 Mbps + 867 Mbps, LTE Cat. 6 : 300 Mbps / 50 Mbps ; Prevádzkové režimy: 4G LTE router, WiFi router ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | WiFi - zabudované , 2 x 4G LTE - Všesmerová anténa , Konektory typu SMA |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n, IEEE 802.11 a/n/ac, 4G+ LTE, 3G HSPA+/HSPA/UMTS |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | |
| Citlivosť prijímača: | 5 GHz : |
| Výkon vysielača: | |
| LED indikátory: | Power, WAN, LTE, WLAN, LAN, Indikátor signálu |
| Typ siete: | |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| DDNS: | |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | Lokálne ovládanie, diaľkové alebo prostredníctvom TP-Link Cloud, aplikácia Tether |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.378 kg |
| Rozmery: | 202 x 141 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






