- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vonkajší
- PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER ATE-G1CH 150Mb/s
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER ATE-G1CH 150Mb/s
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER ATE-G1CH 150Mb/sSkladom110,72 EUR90,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Typ antény: Všesmerová anténa Wi-Fi - 5 dBi, 2 x Všesmerová anténa 4G LTE ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n, 4G LTE, 3G ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n, 4G LTE, 3G |
| Prenosové rýchlosti: | 11n : 150 Mbps 11g : 54 Mbps 11b : 11 Mbps LTE : 150 / 50 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps - LAN |
| Typ siete: | |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP66 |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 132 x 132 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






