- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER LTE-CA2-103 2.4 GHz, 5 GHz, 866 Mbps + 300 Mbps
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER LTE-CA2-103 2.4 GHz, 5 GHz, 866 Mbps + 300 Mbps
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER LTE-CA2-103 2.4 GHz, 5 GHz, 866 Mbps + 300 MbpsSkladom104,91 EUR85,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: Wi-Fi : 2.4 GHz, 5 GHz, LTE : 2600 MHz, 2500 MHz, 2300 MHz, 2100 MHz, 1800 MHz, 900 MHz, 850 MHz, 800 MHz, 700 MHz ; Typ antény: 4 x Všesmerová anténa Wi-Fi, 2 x Všesmerová anténa 4G LTE ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n/ac ; Prenosové rýchlosti: Wi-Fi : 866 Mbps + 300 Mbps, LTE Cat. 6 : 300 Mbps / 50 Mbps ; Zásuvka SIM: 1 x mini SIM ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n/ac |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps - Uplink / LAN 4 x 10/100/1000 Mbps - LAN |
| LED indikátory: | Power, SYS, LTE, Wi-Fi, 4 x Ethernet, WAN |
| Zásuvka SIM: | 1 x mini SIM |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | 238 x 149 x 33 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





