- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vonkajší
- PRÍSTUPOVÝ BOD 5.8 GHz CDS-6IP-3POE CAMSAT
PRÍSTUPOVÝ BOD 5.8 GHz CDS-6IP-3POE CAMSAT
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD 5.8 GHz CDS-6IP-3POE CAMSATSkladom312,19 EUR253,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5150 MHz ... 5350 MHz, 5470 MHz ... 5725 MHz ; Počet kanálov: max. 16 ; Výkon vysielača: ≤ 500 mW ; Dosah bezdrôtového prenosu: max. 2 km ; Prenosové rýchlosti: max. 60 Mbps ;
| Rozsah frekvencie: | 5150 MHz ... 5350 MHz , 5470 MHz ... 5725 MHz |
| Počet kanálov: | max. 16 |
| Rozlíšenie: | max. 16 Mpx |
| Ochrany: | |
| Výkon vysielača: | ≤ 500 mW ( 27 dBm ) |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | max. 2 km |
| Typ antény: | Integrovaná, 2 ks. 14 dBi MIMO - Interpolarizačný H/V |
| Typ modulácie: | OFDM |
| Prenosové rýchlosti: | max. 60 Mbps |
| Prevádzkové režimy: | |
| Napájanie: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP55 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Rozmery: | 249 x 88 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | CAMSAT |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




