- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD C52IG-5HAXD2HAXD-TC hAP ax², Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz, 574 Mbps + 1200 Mbps MIKROTIK
PRÍSTUPOVÝ BOD C52IG-5HAXD2HAXD-TC hAP ax², Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz, 574 Mbps + 1200 Mbps MIKROTIK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD C52IG-5HAXD2HAXD-TC hAP ax², Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz, 574 Mbps + 1200 Mbps MIKROTIKSkladom134,81 EUR109,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 2x2 MIMO - zabudované ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n/ax @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/n/ac/ax @ 5 GHz, Podpora Wave2 ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz , |
| Typ antény: | 2x2 MIMO - zabudované |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n/ax @ 2.4 GHz , IEEE 802.11 a/n/ac/ax @ 5 GHz , Podpora Wave2 |
| Prenosové rýchlosti: | 574 Mbps + 1200 Mbps |
| Porty LAN: | 4 x 10 / 100 / 1000 Mbps LAN 1 x 10 / 100 / 1000 Mbps Uplink |
| LED indikátory: | Power, User, 4 x Ethernet, WAN, PoE OUT |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | WPA3, Firewall |
| Operačný systém: | MikroTik RouterOS |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.88.1 |
| Výkon vysielača: | max. 24 dBm @ 2.4 GHz max. 23 dBm @ 5 GHz |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 27 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 120 x 100 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | MikroTik |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






