- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD MAP-2ND mAP, 2.4 GHz 300 Mbps MIKROTIK
PRÍSTUPOVÝ BOD MAP-2ND mAP, 2.4 GHz 300 Mbps MIKROTIK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD MAP-2ND mAP, 2.4 GHz 300 Mbps MIKROTIKSkladom60,29 EUR49,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Typ antény: 2 x 2 MIMO, Dual-chain - zabudovaná ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Procesor: | Qualcomm Atheros AR9531 650 MHz |
| Typ antény: | 2 x 2 MIMO Všesmerová anténa , Dual-chain - zabudovaná 1.2 dBi |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps |
| Porty LAN: | 2 x 10 / 100 Mbps LAN |
| LED indikátory: | Power, Prevádzkový režim, WiFi, User, PoE OUT, 2 x Ethernet |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : |
| Výkon vysielača: | max. 22 dBm |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Operačný systém: | MikroTik RouterOS |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia MikroTik |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.88.1 |
| Prevádzkové režimy: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 5 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.068 kg |
| Rozmery: | 68 x 68 x 19 mm |
| Výrobca / Značka: | MikroTik |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





