- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD RBCAP2ND cAP 2.4 GHz 300 Mbps MIKROTIK
PRÍSTUPOVÝ BOD RBCAP2ND cAP 2.4 GHz 300 Mbps MIKROTIK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD RBCAP2ND cAP 2.4 GHz 300 Mbps MIKROTIKSkladom66,46 EUR54,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Typ antény: 2 x Vnútorná anténa ; Štandardy: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n ; Prenosové rýchlosti: 300 Mbps ; Napájanie: PoE (802.3at) ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Typ antény: | 2 x Vnútorná anténa |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps |
| Citlivosť prijímača: | |
| Výkon vysielača: | 22 dBm (max) |
| Operačný systém: | MikroTik RouterOS |
| Napájanie PoE: | PoE (802.3af/at) / Passive PoE |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | 4 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | Ø 165 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | MikroTik |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




