- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD RBL41G-2AXD hAP ax lite Wi-Fi 6 2.4 GHz 574 Mbps MIKROTIK
PRÍSTUPOVÝ BOD RBL41G-2AXD hAP ax lite Wi-Fi 6 2.4 GHz 574 Mbps MIKROTIK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD RBL41G-2AXD hAP ax lite Wi-Fi 6 2.4 GHz 574 Mbps MIKROTIKSkladom74,42 EUR60,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Typ antény: 2 x Vnútorná anténa ; Štandardy: IEEE 802.11ax/n/b/g ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Typ antény: | 2 x Vnútorná anténa |
| Štandardy: | IEEE 802.11ax/n/b/g |
| Prenosové rýchlosti: | 574 Mbps |
| Porty LAN: | 3 x 10 / 100 / 1000 Mbps LAN 1 x 10 / 100 / 1000 Mbps Uplink |
| LED indikátory: | Power, User, 3 x Ethernet, WAN |
| Citlivosť prijímača: | |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Výkon vysielača: | max. 22 dBm |
| Napájanie: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 124 x 96 x 53 mm |
| Výrobca / Značka: | MikroTik |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





