- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vonkajší
- PRÍSTUPOVÝ BOD TL-CPE710 TP-LINK
PRÍSTUPOVÝ BOD TL-CPE710 TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD TL-CPE710 TP-LINKSkladom108,15 EUR87,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5150 MHz ... 5850 MHz ; Typ antény: 2Tx 2Rx MIMO ; Zosilenie : 23 dBi ; Štandardy: IEEE 802.11 a/n/ac ;
| Rozsah frekvencie: | 5150 MHz ... 5850 MHz |
| Typ antény: | 2Tx 2Rx MIMO |
| Zosilenie : | 23 dBi |
| Polarizácia: | zvislá/vodorovná |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 9 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 7 ° |
| Výkon vysielača: | max. 27 dBm |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/n/ac |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps LAN + PoE, Tienené |
| Prevádzkové režimy: | WISP, Access Point, Access Point WDS, Klient, Klient WDS, Router alebo Bridge, Repeater |
| Ochrany: | WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK ( TKIP/AES ) |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia PharOS Control |
| Pamäť: | 128MB DDR2, 16MB Flash |
| Procesor: | Qualcomm 750MHz, MIPS 74Kc |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | |
| Prepäťová ochrana: | |
| Napájanie PoE: | (do 60 m káblom UTP) |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | 12 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| Rozmery: | 366 x 280 x 207 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





(do 60 m káblom UTP)