- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD UMTS/HSPA+ROUTER TL-MR3420 300Mb/s 2.4 GHz TP-LINK
PRÍSTUPOVÝ BOD UMTS/HSPA+ROUTER TL-MR3420 300Mb/s 2.4 GHz TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD UMTS/HSPA+ROUTER TL-MR3420 300Mb/s 2.4 GHz TP-LINKSkladom36,56 EUR29,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ... 2.4835 GHz ; Typ antény: 2 x 3 dBi ; Štandardy: 802.11n/g/b IEEE 802.3/3u USB 2.0 ; LTE;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ... 2.4835 GHz |
| Typ antény: | 2 x 3 dBi |
| Štandardy: | 802.11n/g/b IEEE 802.3/3u USB 2.0 |
| Prenosové rýchlosti: | 11n : 300 Mbps 11g : 54 Mbps 11b : 11 Mbps |
| Typ modulácie: | DBPSK, DQPSK, CCK OFDM, 16-QAM, 64-QAM |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps - LAN/WAN 4 x 10/100 Mbps - LAN |
| Citlivosť prijímača: | |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Rozhranie správy: | USB 2.0 pre modemy UMTS/HSPA/EVDO |
| Výkon vysielača: | max. 20 dBm |
| Napájanie: | 12 V DC / 0.85 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 95 % (bez kondenzácie) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.250 kg |
| Rozmery: | 174 x 162 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





