- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Ostatné zariadenia
- REPEATER TL-WA854RE 300 Mbps
REPEATER TL-WA854RE 300 Mbps
- Kompletné špecifikácie
REPEATER TL-WA854RE 300 MbpsSkladom19,55 EUR15,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ... 2.4835 GHz ; Typ antény: 2 x Do interiérov ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ... 2.4835 GHz |
| Typ antény: | 2 x Do interiérov |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps |
| Typ modulácie: | DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM64-QAM |
| Rozhranie Ethernet: | ![]() |
| LED indikátory: | RE Wireless Power Sila prijímaného signálu bezdrôtovej siete |
| Min. osvetlenie: | |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Prevádzkový režim: | Repeater |
| Ochrany: | WEP 64/128-bit, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Počet portov LAN: | ![]() |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm |
| Napájanie: | 230 V DC |
| Spotreba energie: | 3 W |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 95 % (bez kondenzácie) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 110 x 66 x 75 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







