- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- ROUTER ARCHER-C80 2.4 GHz, 5 GHz 600 Mbps + 1300 Mbps TP-LINK
ROUTER ARCHER-C80 2.4 GHz, 5 GHz 600 Mbps + 1300 Mbps TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
ROUTER ARCHER-C80 2.4 GHz, 5 GHz 600 Mbps + 1300 Mbps TP-LINKSkladom56,77 EUR46,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 4 x Všesmerová anténa ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz ; Vybrané vlastnosti: Podpora TP-Link OneMesh™, MU-MIMO – funkcia viaceanténneho prenosu umožňujúca zvýšenie priepustnosti a spoľahlivosti spojenia s klientom siete ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 4 x Všesmerová anténa |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz , IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | 600 Mbps + 1300 Mbps |
| Porty LAN: | 4 x 10/100/1000 Mbps LAN 1 x 10/100/1000 Mbps Uplink |
| LED indikátory: | Power, 2.4 GHz WLAN, 5 GHz WLAN, LAN, WAN |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | WEP 64/128-bit, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Ochrana pred DoS útoky, sieťový SPI firewall, filtrovanie domén, adries IP i MAC, priraďovanie adries IP a MAC |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, TP-LINK Tether |
| Výkon vysielača: | max. 20 dBm @ 2.4 GHz max. 23 dBm @ 5 GHz |
| Napájanie: | 12 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| Rozmery: | 215 x 117 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





