- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- ROUTER RB-D53IG-5HACD2HND-HAP-AC3 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps MIKROTIK
ROUTER RB-D53IG-5HACD2HND-HAP-AC3 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps MIKROTIK
- Kompletné špecifikácie
ROUTER RB-D53IG-5HACD2HND-HAP-AC3 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps MIKROTIKSkladom146,63 EUR119,21 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 2 x Všesmerová anténa - Zásuvka SMA |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps + 867 Mbps |
| CPU: | IPQ-4019 |
| Porty LAN: | 4 x 10/100/1000 Mbps LAN 1 x 10/100/1000 Mbps WAN |
| LED indikátory: | Power, 2.4 GHz WLAN, 5 GHz WLAN, 4 x Ethernet, WAN |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | WEP 64/128-bit, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Rozhranie správy: | MikroTik RouterOS |
| Výkon vysielača: | max. 26 dBm @ 2.4 GHz max. 26 dBm @ 5 GHz |
| Napájanie: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| Rozmery: | 251 x 129 x 39 mm |
| Výrobca / Značka: | MikroTik |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





