- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- ROUTER TL-MERC-MR70X Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz 1201 Mbps + 574 Mbps TP-LINK / MERCUSYS
ROUTER TL-MERC-MR70X Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz 1201 Mbps + 574 Mbps TP-LINK / MERCUSYS
- Kompletné špecifikácie
ROUTER TL-MERC-MR70X Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz 1201 Mbps + 574 Mbps TP-LINK / MERCUSYSSkladom67,18 EUR54,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 4 x Všesmerová anténa 5 dBi ; Štandardy: IEEE 802.11ax/n/b/g @ 2.4 GHz IEEE 802.11ax/ac/n/a @ 5 GHz ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 4 x Všesmerová anténa 5 dBi |
| Štandardy: | IEEE 802.11ax/n/b/g @ 2.4 GHz IEEE 802.11ax/ac/n/a @ 5 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | 1201 Mbps + 574 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps - WAN 3 x 10/100/1000 Mbps - LAN |
| LED indikátory: | Power / System / WLAN |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : |
| DDNS: | |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm @ 2.4 GHz < 23 dBm @ 5 GHz |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 209 x 172 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK / MERCUSYS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





