- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- ROUTER TL-MR3020 2.4GHz 300 Mbps TP-LINK
ROUTER TL-MR3020 2.4GHz 300 Mbps TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
ROUTER TL-MR3020 2.4GHz 300 Mbps TP-LINKSkladom30,50 EUR24,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ... 2.4835 GHz ; Typ antény: Vnútorná anténa ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n ; Prevádzkové režimy: Router, 4G LTE router, AP, Repeater / Bridge, WISP ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ... 2.4835 GHz |
| Typ antény: | Vnútorná anténa |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps (RJ-45) |
| LED indikátory: | Power, INTERNET, WiFi, LAN/WAN, WPS |
| Citlivosť prijímača: | |
| DDNS: | |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm |
| Napájanie: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.056 kg |
| Rozmery: | 74 x 67 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





