- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- ROUTER TL-WR850N 2.4 GHz 300 Mbps TP-LINK
ROUTER TL-WR850N 2.4 GHz 300 Mbps TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
ROUTER TL-WR850N 2.4 GHz 300 Mbps TP-LINKSkladom30,76 EUR25,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ... 2.4835 GHz ; Typ antény: 2 x 5 dBi Všesmerová anténa ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n ; Porty LAN: 1 x 10/100 Mbps - WAN, 4 x 10/100 Mbps - LAN ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ... 2.4835 GHz |
| Typ antény: | 2 x 5 dBi Všesmerová anténa |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps |
| Porty LAN: | |
| LED indikátory: | Power, WiFi, LAN, INTERNET, WPS |
| DDNS: | |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Router |
| Ochrany: | WEP 64/128-bit, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Ochrana pred útokmi DoS Firewall SPI filtrovanie adries IP filtrovanie adries MAC Hardwarové pripojenie adries IP + MAC na úrovni portu |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Výkon vysielača: | max. 20 dBm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 9 V DC / 0.6 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 182 x 128 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





