- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- SADA 3 KS PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER MAX18-3 Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz DAHUA
SADA 3 KS PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER MAX18-3 Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SADA 3 KS PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER MAX18-3 Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz DAHUANie je skladom249,95 EUR203,21 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 3 ks. ; Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 2.4 GHz : 2 x ks. Všesmerová anténa - zabudované 5 GHz : 2 x Všesmerová anténa - zabudované ; Štandardy: LAN : IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, Wi-Fi : IEEE 802.11 b/g/n/ac/ax ; Prenosové rýchlosti: 574 Mbps + 1201 Mbps ; Vybrané vlastnosti: Podpora technológie Mesh, Podpora Wi-Fi 6 – štandard ponúkajúci vyššie rýchlosti, lepší výkon v rušnom prostredí ;
| V balení: | 3 ks. |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | 574 Mbps + 1201 Mbps |
| Ochrany: | WPA2 |
| Porty LAN: | 3 x 10/100/1000 Mbps |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 12 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Rozmery: | 95 x 95 x 73 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




