- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Šifrové zámky
- S klávesnicou
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY ZS600D VIDOS
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ZS600D VIDOS
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ZS600D VIDOSSkladom155,10 EUR126,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zabudovaná klávesnica; Vybrané vlastnosti: Počet výstupov relé : 2 Podsvietenie tlačidiel klávesnice Možnosť naprogramovania až 1010 kódov pre 2 zóny ; Kryt: Kyselinovzdorná oceľ / Plast, Odolná voči vandalom ;
| Podpora kariet: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 ... 15 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 150 mA |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 1 A / 24 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Kryt: | Kyselinovzdorná oceľ / Plast, Odolná voči vandalom |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.41 kg |
| Rozmery: | 110 x 100 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






